دانلود رایگان نرم افزار 118 اصناف

چاپ

توضیحات

توضیحات قیمت و محصول: نها شرکت در ایران است که توانایی تولید بتن سبک AAC در رده دانسیته 350-450 کیلوگرم بر مترمکعب را دارا می باشد.
بالاترین کیفیت با نازلترین قیمت و سریع ترین تحویل به مشتری
دارای گواهینامه فنی از وزارت مسکن و شهر سازی و همچنین استاندارد اجباری و تشویقی

اطلاعات

توضیحات شغلی: شرکت سبک سازان شرق خراسان شمالی
تنها شرکت تولید کننده بتن سبک AAC در رده دانسیته 350-450 کیلوگرم بر مترمکعب
شرکت سبک سازان شرق در سال 1389 با ظرفیت تولید 150/000 متر مکعب بتن سبک اتوکلاو شده در سال، در بجنورد مرکز استان خراسان شمالی تاسیس گردید.
این شرکت تنها کـــارخانه تولیـــد بتن سبک در ایران است که اکثر مـــاشین آلات آن ساخت داخل می باشد. و همچنین تنها شرکت در ایران است که توانایی تولید بتن سبک AAC در رده دانسیته 350-450 کیلوگرم بر مترمکعب را دارا می باشد.
بتن سبک aac
AAC مخفف عبارت Autoclaved Aerated Concrete به معنی بتن هـــوادار اتوکلاو شده می باشد و جهت ســاخت دیوار و کــف بکار می رود. از نظر ماهیت یک فرآورده بتنی است که از پخت مخلوط سیمــــان، سیلیس یا ماسه سیلیس، آهک، پـــودر آلومینیــوم و آب در فشار و دمای بالا حاصل می شود. از دیدگاه فیزیکی جامد، غیرآلاستیک و متخلخل بوده و چگالی آن کمتر از آب است. رنگ طوسی مایل به سفید بوده و تا حــدودی خاصیت چکش خواری دارد. این محصول دارای خواص منحصر به فرد مانند چگــالی کم، عایق حرارت و عایق صوت می باشد که کلیه این خواص از تخلخل این فراورده ناشی می شود.

سبک ولی مقاوم و بادوام
با توجه به استفاده از فناوری های نوین در ایجاد تخلخل های منحصر به فرد ( سلولی ) در ساخت بتن هوادار اتو کلاو شده محصول تولید شده بسیار سبک می باشد ( تقریبا نصف ورزن آب ) که این به معنای کاهش وزن ساختمان یا کاهش بار مرده است که منتج به کاهش مقطع اسکلت و مقاومت بیشتر سازه در برابر نیروی مخرب زلزله خواهد شد .
محصول تولید شده ضمن داشتن ویژگی وزن کم مقاوم و با دوام بوده و عمر بسیار طولانی خواهد داشت. بیش از نیم قرن است که در سازه های ساخته شده در مناطق آب و هوای مختلف جهان از بتن سبک اتو کلاو شده استفاده می شود که این امر در نتیجه خواص مکانیکی عالی این محصول می باشد. استحکام و مقاومت این محصول در نتیجه پوشیده شدن حفره های هوا توسط سیلیکات کلسیم و تولید تحت فشار در حدود 12 اتمسفر می باشد.

مقاومت در برابر زلزله
مقاومت فوق العاده بتن سبک در برابر زلزله که در ساختمان سازی اهمیت حیاتی دارد آن را نسبت به سایر مصالح برتر جلوه می دهد. بلـوک های بتن سبک توسط لایه نازکی ملات به هم متصل می شوند و دیواری یکپـــارچه را ایجـاد می کند که منجـــر به افزایش مقاومت در برابر زلزله می گردد. نسبت بالای سطح به جرم بتن سبک باعث کاهش ارتعاشات شده و آن را عایقی ایده آل برای ساختمان می کند.

عایق صوت بسیار خوب
بهره گیری از بتن سبک اتو کلاوشده می تواند راه حل مناسبی جهت ایجاد محیطی آرام و دلپذیر در محل کار و استراحت شما به شمار آید. در بسیاری از منابع ، AAC در رده مصالح ساختمان عایق صوتی ( آکوستیک ) قرارمی گیرد. مطابق استاندارد ASTM این محصول در رده عایق های صوتی بسیار خوب طبقه بندی شده است. جداول زیر به ترتیب طبقه بندی عایق صوتی بر اساس استاندارد ASTM و بررسی میزان جذب صوتی بلوک AACبر اساس ضخامت را نشان می دهد.مقاوم در برابر آتش
بتن سبک اتو کلاو شده از مواد معدنی طبیعی تشکیل می شود که قابل اشتعال نیست و حرارت را به آرامی منتقل می نماید. به طوری که میانگین سرعت آتش در مکانهای ساخته شده این نوع بلوک تقریبا 3 سانتی متر در ساعت است . همین ویژگی بتن سبک اتوکلاوشده را در زمره دیوارهای ضد آتش Firewall معرفی می کند. بر همین اساس بتن AAC را در کلاس یک استانداردEuro در خصوص قابلیت احتراق قرار می دهد که در واقع بهترین سطح در این حوزه است. همچنین بتن سبک اتوکلاوشده می تواند تا حدود 1200 درجه سانتی گراد مقاومت نماید .
کمترین ضخامت دیوار: 7/5 سانتی متر
زمان مقاومت در آتش: 3 ساعت

مقاومت در برابر یخ زدگی و ماندگاری
ساختار میکرو سلولار بتن سبک اتو کلاو شده حفاظت قابل توجهی را در مقابل اثر یخ زدگی ایجاد می کند و آزمایش یخ زدگی نشان می دهد که تحت این شرایط هیچگونه کاهش در استحکام بتن سبک اتوکلاو شده ایجاد نمی شود. در عمل نیز استفاده مداوم در نقاط سرد سیر جهان و نیز کشورمان در سالهای اخیر گواهی بر این مدعا است.

عایق حرارت مناسب
بتن سبک اتوکلاوشده به دلیل وجود تعداد بسیار زیاد حباب های هوای ریز محبوس در آن، توانایی بالایی به عنوان یکی از مصالح عایق حرارتی در ساختمان از خود بروز داده است. از این رو طبق تحقیقات پژوهشگران آلمانی روی دیوار ساخته شده از این محصول که با ملات (چسب) مخصوص اتصالات آن از طریق یک لایه نازک پوشیده شده است نشان می دهد در هزینه ایجاد تاسیسات حرارتی و برودتی تا حدود 28% و در هزینه های جاری بخش تاسیسات تا حدود 30% صرفه جویی امکان پذیر است.

کارپذیری بلوک aac
کار کردن با بلوک سبک AAC بسیار آسان است. می توان بلوک AAC را بر اساس نیاز در محل مورد استفاده به وسیله ارّه برش داده و لذا از لحاظ هزینه های دستمزدی دارای صرفه اقتصادی می باشد. بر روی بلوک AAC امکان تعبیه محل تاسیسات (جای پریز، کانال های عبور سیم برق و...) وجود دارد که این خود منجر به حذف نیاز به لایه های گچ خاک را فراهم می آورد.

صرفه اقتصادی و سرعت در اجرا
وزن بسیار کم بتن اتوکلاو شده هزینه های حمل و نقل آن را تا محل استفاده در پروژه ها را کاهش می دهد . میزان ملات مصرفی جهت نصب و اجرای این محصول بسیار کمتر از سایر محصولاتی همچون آجر و سفال می باشد .
کاهش هزینه تیم اجرایی که در صورت به کارگیری بتن سبک اتوکلاو شده صرفه جویی قابل توجهی نسبت به سایر محصولات را به همراه دارد.

تماس

نام واحد صنفی: دفتر مرکزی شرکت سبک سازان شرق
نام و نام خانوادگی مدیر: حمید مظفری
استان: خراسان رضوی
شهر: مشهد
آدرس: مشهد-بلوار فلسطین - بین فلسطین 3 و 5 پلاک 21 طبقه دوم
کد شهر: 051
تلفن: 38666611
موبایل: 09153181726
ایمیل: ارسال ایمیل
بلوک هبلکس بجنورد شرکت سبک سازان شرقبلوک هبلکس بجنورد شرکت سبک سازان شرق

 

 

 

 

ورود اعضا سایت

آمار بازدید سایت

5525957
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
ماه گذشته
کل از6/11/92
22351
3805
26156
101945
137007
5525957

آی پی شما: 54.81.195.240
2017-11-19 23:55

مجله رایگان آموزش جذب مشتری